מי אנחנו

יום טוב - בטעם של פעם

הסיפור שלנו מתחיל בתחילת שנת 1967, ירושלים של פעם, "השוק" פשטות תמימות וגוואה זה מה שהיה ומי חלם שלימים זה יהיה הטראנד החם בישראל!!!
החלום שלנו היה בשלהי שנות השישים היה לתת את הפירות הכי טעימים בירושלים.
החלום הופך למציאות, ובשנות ה70 וה80  יום טוב נחשבת לגן עדן קולינרי המשלב לתוכו יצירה של פירות אקזוטים מגידולי בוטיק בשילוב תוצר עונתי של פירות מקומיים בקטיף עצמי, מוקפד ובאיכות שאין שני לה. כיום יום טוב מעניקה סלסלות פירות ללקוחות פרטים ועסקים, החוויה שתקבלו אצלו היא מלאת רגש עוצמה, ריחות וטעמים ייחודים שלא ניתן להעביר במילים או תמונות.  


מייסד: יום טוב חיים ז"ל
"פירות חותחים באהבה או שלא חותחים בכלל"

פירות עונתיים טריים כמו: אבטיח, מלון, זני ענבים, אננס, תפוזי דם ופומלית, סברסים, ליצ'ים, קיווי, פירות יבשים נוסטלגים באיכות מדהימה.

"עושים כבוד לפירות – מכל הטוב של הארץ שלנו"

למה דווקא אנחנו ?

100% אחריות בטעם

ברגע שתטעמו את התות יעלה לכם חיוך שכזה, והאננס שלנו רק מי שמכיר או שהיה בתאילנד יכול להבין, אשכולית אדומה בטעם של פעם ועוד... בלי שטיקים ובלי טריקים, 5 דקות לפני שיוצאים אלכם הפירות נחתכים, אז תבואו לבקר, ותגידו שבאתם לטעום את התות ולהתרשם.

depositphotos_72686081-stock-illustration-fruits-seamless-pattern (Mobile)

100% אחריות בשירות

אנו אומנם לא מעסיקים -2,000 עובדים בחנות שלנו בדרך עזה ,ירושלים. אבל בכל הקשור לשירות, אמינות, ניסיון ומוניטין יעידו אלפי לקוחות מרוצים.

בין לקוחותינו:

מקצוענות יוצרת הצלחה

בואו להכיר את הצוות של יום טוב

מירי

קולינריה&עיצוב

עם רקע אקדמי נרחב בתחום התזונה והקולינריה (מכללת רידמן&האקדמית הדסה ירושלים), מירי אחראית על מתן שירות ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש סלסות בהתאמה אישית, ובנוסף לייעץ על עיצובים ייחודים עבור חבריהם ומשפחותיהם.
אתם מוזמנים ליצור עמה קשר:

יוסף

מנהל ובעלים

חוד החנית שלנו, בילה בחנות מילדותו ועד היום, והוא מביא עמו ידע עצום תוך הקפדה  בלתי מתפשרת על איכות, על תביעת האצבע הייחודית של יום טוב, הוא  לא יוותר. יוסף  אחראי  על כל התהליכים התפעוליים במקום תוכלו למצוא אותו במרבית ימות השבוע מפקד על כל הנעשה במקום.

יצחק

​מזון&משקאות

יצחק גדל בין המגדלים ובשווקים ולמד כל מה שניתן על גידולי פירות, קייטרינג ומשקאות. כשהתבגר, התחיל לעסוק בעסק עצמאי בייעוץ קניינות לרשתות מזון, וצבר נסיון ומוניטין בענף. לאחרונה הוא חבר חזרה לצוות יום טוב, ותוכלו לראות אותו במרבית ימות השבוע, מפקד על טיב הסחורות.